inwestycjalokalizacjaLOKALE USŁUGOWEofertaaktualnoścideweloper
kontakt

Lokalizacja

Lofty de Girarda zlokalizowane są w centrum Żyrardowa.

Miasto łączy przyjazną skalę z bardzo dobrą infrastrukturą i dużą dostępnością terenów zielonych.

Z Warszawą łączy go autostrada oraz wygodne połączenie kolejowe, zapewniając komfortowy dojazd do centrum w czasie porównywalnym z dalszymi dzielnicami stolicy.

To wszystko sprawia, że Żyrardów jest chętnie wybierany przez osoby szukające zrównoważonego stylu życia.

Dojazd do Warszawy

Żyrardów położony jest w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego, między aglomeracją warszawską i łódzką. Doskonale rozwinięta infrastruktura transportowa, pozwala na dogodny dojazd do miasta zarówno samochodem jak i koleją.

Dojazd samochodem

Autostrada A2 – najprostsza trasa dojazdowa do Warszawy, ok. 60km do ścisłego centrum stolicy, ok. 45min jazdy samochodem

Droga krajowa nr 8 – droga dojazdowa przez Mszczonów i Radziejowice

Droga wojewódzka nr 719 – trasa dojazdowa przez Pruszków i Grodzisk Mazowiecki

Dojazd koleją

Lofty de Girarda znajdują się około 1km od stacji PKP Żyrardów, skąd wygodnie dojedziemy do Warszawy nowoczesnymi pociągami Kolei Mazowieckich lub TLK.

Przejazd pociągiem trwa około 35 minut i kosztuje 12-14 zł.

Blisko i wygodnie

Potrzebujesz oddechu? W Żyrardowie życie toczy się nieco wolniej, a odległości są zdecydowanie mniejsze.

Świeże produkty spożywcze kupisz na lokalnym targu bezpośrednio od rolnika. Jednak na większe zakupy możesz udać się do jednego z popularnych supermarketów.

W ciągu 10 minut dojedziesz rowerem do lasu lub nowoczesnego kompleksu sportowego z basenem, skate parkiem i sezonowym lodowiskiem. Miasto aktywnie realizuje również inne inwestycje infrastrukturalne i społeczne w ramach Strategii rozwoju Żyrardowa do roku 2025.

Trochę kultury? Bardzo proszę – zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli Cię od kina i Centrum Kultury.

Zielone miasto

Żyrardów jako jedyne europejskie miasto zachowało urbanistyczno-architektoniczny charakter miasta przemysłowego z XIX wieku.

Pomimo przemysłowej historii jest miastem zielonym. W pobliżu Loftów de Girarda znajduje się utrzymany w stylu angielskim Park imienia Karola Augusta Dittricha.  Miasto sąsiaduje z Puszczą Bolimowską i rzeką Rawką, umożliwiając aktywne spędzanie czasu wolnego w otoczeniu przyrody. Mieszkańcy korzystają z możliwości spływów kajakowych, ośrodków jeździeckich, a także licznych Szlaki rowerowe i piesze. Ponadto, w okolicy miasta znajdują się cenne zabytki turystyczne – dwory, pałace, kościoły i sanktuaria.